Titles you rated
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 5.0
TimecrimesRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0