Movies
Ratings
491
Blade IIRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 2.5
The MachinistRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 1.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
The Gingko BedRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
Demolition ManRated ★ 4.0