Titles you rated
xXxRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 1.0
American SniperRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
NoahRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
The CounselorRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0