Movies
Ratings
63
This Means WarRated ★ 4.0
HitchRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0