Movies
Ratings
175
SoulRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5