Series
Ratings
129
Mad MenRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
SugarRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Black BirdRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5