Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0