Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Big StanRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5