Titles you rated
Dancing QueenRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The Color of MoneyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5