Movies
Ratings
90
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0