Movies
Ratings
83
3 IdiotsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0