Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Blind DateRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0