Movies
Ratings
215
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Pumping IronRated ★ 3.5
Red SonjaRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
HookRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Black BookRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0