Movies
Ratings
52
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Master KIMsRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.5