Movies
Ratings
214
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0