Movies
Ratings
475
HereditaryRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
TakersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
Journey's EndRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Sand CastleRated ★ 3.0
AntebellumRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5