Titles you rated
Remember MeRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Prada: CandyRated ★ 3.5- The Beautiful PersonRated ★ 4.0
Christiane F.Rated ★ 4.5
When the Wind BlowsRated ★ 4.0
The Linguini IncidentRated ★ 2.5- Just a GigoloRated ★ 3.0
The HungerRated ★ 3.5
The Man Who Fell to EarthRated ★ 3.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 2.5
LabyrinthRated ★ 3.5
Scott Walker: 30 Century ManRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.5