Movies
Ratings
244
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
BackdraftRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Project ARated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 5.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The X FilesRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0