Titles you rated
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The Purge: Election YearRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.5