Movies
Ratings
285
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 1.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 1.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5