Titles you rated
TakenRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0