Titles you rated
KwaidanRated ★ 4.0- The Monster SquadRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
I Are You, You Am MeRated ★ 3.5
The Gods Must Be Crazy IIRated ★ 3.5
The Gods Must Be CrazyRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
GrindhouseRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
FortressRated ★ 3.5
TimecopRated ★ 3.5
High RiskRated ★ 3.5
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 3.5- Dr. Wai in the Scriptures with No WordsRated ★ 3.5
HeroRated ★ 3.5