Movies
Ratings
274
TaxiRated ★ 2.0
GloveRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 2.0
HitmanRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
AliensRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0