Movies
Ratings
504
Janie JonesRated ★ 2.0
Listen to Your HeartRated ★ 2.0
The FencerRated ★ 3.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.0
When the Game Stands TallRated ★ 3.0
Almost FriendsRated ★ 2.5
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 2.0
The Game PlanRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 1.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0