Movies
Ratings
43
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Slow VideoRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FluRated ★ 1.0
The CoreRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
GravityRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5