Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Danny CollinsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
The SonRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0