Titles you rated
BargainRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
RentRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0