Movies
Ratings
96
TwilightRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0