Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 2.5
MirageRated ★ 1.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 1.5
Love and MonstersRated ★ 4.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 0.5
The Last Letter from Your LoverRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Heart of StoneRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5