Movies
Ratings
47
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
OculusRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0