Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5