Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.0