Movies
Ratings
133
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
August: Osage CountyRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
In the Name of the FatherRated ★ 3.5
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
HerbRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0