Movies
Ratings
151- Take OffRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0