Movies
Ratings
268
Baby DriverRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0