Movies
Ratings
555
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
StokerRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0