Movies
Ratings
185
The RevenantRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5