Movies
Ratings
214
Just My LuckRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
HancockRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.5