Movies
Ratings
160
CocoRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
CatsRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0