Movies
Ratings
588 No Other ChoiceRated ★ 2.5 No Other ChoiceRated ★ 2.5
 The Ugly StepsisterRated ★ 3.5 The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
 HappyendRated ★ 3.5 HappyendRated ★ 3.5
 The FallRated ★ 4.5 The FallRated ★ 4.5
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 4.0 Mickey 17Rated ★ 4.0
 Back in ActionRated ★ 3.0 Back in ActionRated ★ 3.0
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 HarbinRated ★ 3.5 HarbinRated ★ 3.5
 WickedRated ★ 3.0 WickedRated ★ 3.0
 MirageRated ★ 3.0 MirageRated ★ 3.0
 AnoraRated ★ 4.0 AnoraRated ★ 4.0
 The HoldoversRated ★ 4.0 The HoldoversRated ★ 4.0
 Perfect DaysRated ★ 3.0 Perfect DaysRated ★ 3.0
 The Edge of SeventeenRated ★ 4.0 The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0 Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
 BridesmaidsRated ★ 3.5 BridesmaidsRated ★ 3.5
 Cast AwayRated ★ 4.0 Cast AwayRated ★ 4.0
 War of the WorldsRated ★ 4.0 War of the WorldsRated ★ 4.0
 Minority ReportRated ★ 4.5 Minority ReportRated ★ 4.5