Titles you rated
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.5
Personal ShopperRated ★ 2.5
RedRated ★ 2.5
Metallica: Through the NeverRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5