Movies
Ratings
325
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 1.5