Movies
Ratings
191
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
PainedRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.5