Movies
Ratings
52
The HostRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0