Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 3.5
Love PhobiaRated ★ 4.0
ExtractedRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0