Movies
Ratings
100
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5