Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5