Movies
Ratings
71
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0