Movies
Ratings
503
Past LivesRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 1.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Microbe & GasolineRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0- Talking ArchitectRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 2.0
Frances HaRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 0.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 0.5
PonyoRated ★ 4.0