Titles you rated
Easy ARated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5